OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Služby

 

Hotel Lions Plzeň nabízí svým hostům kompletní služby spojené s ubytováním, které mohou zpříjemnit jejich pracovní i rekreační pobyt v největším západočeském městě. Naši klienti mohou v recepci hotelu, která je non-stop, využít fax, internetové připojení. Zajistíme půjčení automobilu či kola. Zarezervujeme vstupenky na návštěvu muzeí, kin, divadel, i koncertů v Plzni. Prohlídky Plzeňského pivovaru. Pro bližší poznání města a jeho historie zprostředkujeme prohlídku města Plzně s průvodcem s příslušnou jazykovou znalostí. Pro příznivce adrenalinových sportů zajistíme návštěvu lanového centra a lezecké stěny v nedalekém areálu Škoda sport parku, který se nachází v blízkosti hotelu a také rezervaci na paintball přímo v Plzni nebo nedaleko Strašic.

 

Cykloturisté najdou u nás kvalitní zázemí a odpočinek pro sebe i svá kola. Hotel Lions Plzeň je 100m od mezinárodní cyklistické trasy č.3 z Prahy do Regensburgu a cyklotrasy č.31 z Plzně do Nepomuku.

Hotel získal Certifikaci  „Cyklisté vítáni“.

Parkovací hala, uzavřené parkoviště !!  Nově s možností dobíjení elektromobilu.

Moderní vybavení, profesionální přístup a perfektní služby - to vše naleznete v hotelu Lions Plzeň.

 

 

Půjčovna vozů

Vážení hosté,
nově Vám v našem hotelu nabízíme možnost zapůjčení osobního vozu.
 
Cena za pronájem vozu na 1 až 3 dny za vůz. Uvedená cena je za jeden den.
Rezervace je možná osobně, telefonicky nebo mailem.

 

Hyundai i40 - cena 1.050 Kč bez DPH, cena s DPH 1270 Kč  (+ vratná kauce 10.000 Kč)
Hyundai ix20 - cena 630 Kč bez DPH, cena s DPH 760 Kč   (+ vratná kauce 5.000 Kč)

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.